Úspěšné 1.KOLO OZP 2.LIGA STARŠÍCH ŽÁKU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH – pohledem trenéra

TKC Děčín: KC SPŠS Tábor (9:1) 17:2
Do prvního zápasu jsme nastoupili proti nováčkovi 2. ligy Táboru a moc jsem nevěděli co od jejich hry čekat.
Od první minuty však byla vidět jasná převaha Tukanů.
Dařilo se nám v obraně a v útoku jsme navyšovali náskok a na konečný výsledek 17:2

Střelci: Kvasnička 8, Nestlerová 3, Ortová 2, Pham 1, Macho1, Rajský 1, Primus 1

TKC Děčín : VKC Kolín (9:6) 15:13
Bohužel druhý zápas nám ze začátku vůbec nevycházel a rychle jsme prohrávali 0:4.
Neplnili jsem základní úkoly a zbrkle jsme ztráceli míče.
Ve druhé čtvrtině se nám již začalo dařit a překlopili jsem skóre na naši stranu 9:6.
Druhý poločas začal pro Tukany dobře a odskočili jsme soupeři až na rozdíl 6 košů.
V poslední čtvrtině jsme trochu polevili v koncentraci a nechali soupeře stáhnout výsledek na konečných 15:13.

Střelci: Kvasnička 7, Ortová  5,  Pham 1, Macho 1, Primus 1

TKC Děčín : KCC Sokol České Budějovice (6:9)  19:10
V posledním zápase jsme nastoupili proti domácím a předchozí zápasy ukazovali, že se bude jednat o vyrovnané utkání.
Nám se podařil začátek zápasu a celý první poločas jsem se udržovali mírné vidění. Na obou stranách byli k vidění pěkné akce.
Druhý poločas byl zcela v naší režii dokázali jsme ubránit Budějovicky útok a samy jsme navyšovali skóre na finálních 19:10

Střelci: Kvasnička 8, Pham 3, Macho 3, Ladrová 2 , Rajský 1, Hampelová 1 , Ortová 1

Všem hráčům bych chtěl poděkovat za bojovné nasazení. Vstřelili jsme 51 košů a přivezli jsme 6 bodů což je parádní začátek sezóny.